Apartamentos Na Praia De Manaira
| Simbassäng Takpool | Privat strand Strand | Husdjur ej tillåtna Inga husdjur |
Hotellet Apartamentos Na Praia De Manaira João Pessoa ligger i distriktet Manaira och inom 4 km från Praia do Bessa. Det har utsikt över havet. Detta bekväma hotell erbjuder 32 rum och en takpool.
Hotellet ligger ungefär 25 minuter till fots från Jose Lins do Regos kulturhus och ungefär 10 minuters bilresa från tågstationen Station. Praia de Tambau-stranden ligger också inom några kvarter från boendet. Bland kulturupplevelserna i området finns Estação Cabo Branco som ligger inom 6 km från Apartamentos Na Praia De Manaira.
De är utrustade med privata badrum.
Restaurangen NAU Frutos do Mar erbjuder ett urval av rätter ungefär 5 minuter bort till fots.
- Lokala sevärdheter
- Cidade Alta4853 km
Bekvämligheter på boendet
Beskrivning
- Helt rökfritt
- Inga husdjur
Mat och drycker
- Köksgeråd
Aktiviteter och avkoppling
- Takpool
- Strand
På rummet
- Te- och kaffefaciliteter
- Matbord
- LCD-TV
Hotellregler
Vanliga frågor
- ❓
Vilken tågstation ligger i närheten av hotellet Apartamentos Na Praia De Manaira?
Den närmaste tågstationen är Station, som finns inom 7 km från hotellet Apartamentos Na Praia De Manaira. - 🚗
Var kan jag parkera min bil under vistelsen på det bekväma hotellet Apartamentos Na Praia De Manaira?
Gäster på det bekväma hotellet Apartamentos Na Praia De Manaira kan parkera sina fordon på parkering. - 🕗
Vad är det senaste vi kan checka ut på hotellet Apartamentos Na Praia De Manaira?
Gäster på hotellet Apartamentos Na Praia De Manaira måste checka ut vid 12:00. - 💵
Vad är priset för ett rum på det bekväma hotellet Apartamentos Na Praia De Manaira?
Det genomsnittliga rumspriset på det bekväma hotellet Apartamentos Na Praia De Manaira är 54$. För mer information, kontakta hotellpersonalen. - ❓
Vilken betalningsmetod erbjuds på detta bekväma hotell?
Gästerna på detta bekväma hotell kan betala med American Express, Mastercard och Visa samt andra betalningsmetoder. - 🚪
Vilka rumstyper finns tillgängliga på detta gästhus?
På detta gästhus kan gästerna välja mellan Deluxe Lägenhet med 3 sovrum och Studiolägenhet med 2 sovrum. - ❓
Vilken typ av pool har det bekväma hotellet Apartamentos Na Praia De Manaira?
Det bekväma hotellet Apartamentos Na Praia De Manaira har en takpool.